Nové byty Praha 9 na prodej naleznete na reby.cz. Prodej bytů za skvělé ceny. Rezidence Oktagon nabízí krásné byty.

SEKYRA Group

SEKYRA Group je developerská společnost, která vybudovala sídla pro takové společnosti, jako jsou Česká spořitelna, Nestlé, T-mobile, Skanska, Národní technická knihovna a zrekonstruovala přes 7 000 bytů. Náplní podnikatelské činnosti jsou realitní investice a development komerčních a rezidenčních nemovitostí.

Rezidence Korunní je jedním z aktuálních projektů společnosti SEKYRA. Jedná se o novostavbu v Praze Vinohradech. Soubor budov má čtvercový půdorys a vybrat si můžete ze tří částí projektu – Boulevard, Villa či Industrial.

Dolní Počernice V Čeňku je dalším projektem na Praze 9. Jedná se o projekt nízkoenergetických domů a je tvořen třemi dvojicemi bytových domů s celkovým počtem 54 bytů. Hlavními výhodami nízkoenergetického bydlení jsou velmi nízké náklady na vytápění a kvalita vnitřního prostředí.

Zahrady Opatov je projekt na Praze 4 u Litochlebského náměstí. Novostavba bytového domu se 182 bytovými jednotkami se bude nacházet v prostoru vymezeném ulicemi Chilská a Hviezdoslavova ve vzdálenosti 250 m od stanice metra Opatov.

Další novostavby v Praze si můžete také vybrat na našem portálu.